Referendum rádoby mierotvorca?

Autor: Milan Lehotský | 21.1.2015 o 9:11 | (upravené 21.1.2015 o 14:55) Karma článku: 4,26 | Prečítané:  515x

Ľudová múdrosť hovorí, že „klin sa klinom vybíja“. Nuž do života západnej kultúry vybudovanej na židokresťanských základoch z potemnelej individuality človeka povstal a zarazil sa klin morálneho precedensu v podobe lobby LGBTI. Hrubá polemika tohto hnutia na námestiach a uliciach neutícha a ním zvírený prach zatemňujúci národy je podhubím, z ktorého sa vynára a zaráža ďalší klin pustošiacej ohavnosti čoby smrtonosná islamská ideológia.  

Jeden múdry varoval: „Kto seje vietor, zožne búrku!“ Nuž naši hrozne milí – uviaznutí v pasci tzv. sexuálnej inakosti – narobili značný vietor v konzervatívnych zákonných ustanoveniach mnohých krajín a židokresťanské hodnoty obrátili na ruby. A manželstvo vraj, už nie je len o tom, že muž a žena svorne idú, držiac sa spolu za ruky.

Niekto v chvate namieta, že predsa manželstvo už nie je komfort pre telo, v ktorom muž a žena sú jedno. Nuž vážení, pokorne, zvážme fakty pokojne. Manželstvo má štatút mocný, veď v ňom v bezpečí, prežil náš rod človečí celé veky. Preto v bázni pochopme, búrať medze rodové v mene moderny, prihnať môže mračná búrkové v mene postmoderny demokracie.

Mnohé krajiny západnej Európy, ktoré sa v nedávnej minulosti otvorili pre zmenu zákonov v prospech tzv. progresu v oblasti manželstva, sa dnes potýkajú s opačným prúdom v radoch občianskych komunít, a to v podobe nárastu agresívnej formy Islamu. Nechcem byť planým prorokom, ale keď sa pozrieme na časový priebeh radikalizácie obidvoch lobby: či už LGBTI a ich pochody s náväznosťou na zákony o registrovanom partnerstve; či už radikálny Islam a jeho teroristické útoky s náväznosťou na zákon šaríja; kráčajú za sebou a vzápätí vedľa seba rádoby strašné dvojčatá.

Európa pamätá na to, ako prichádzal mráz z Kremľa a na ošiaľ nacizmu, že sa zakrádali vo svojej dobe za sebou a potom pustošili vedľa seba v podobe stalinizmu a hitlerizmu. A z ich stretu povstal skrat zachvátivší celý svet, ktorý takto prešiel krvavým kúpeľom!

Európa nepamätá na to, že dnes vedľa seba kráčajú LGBTI a ISIL, ktorých stret spôsobuje skrat zachvacujúci celý svet, ktorý je takto hnaný v ústrety ďalším krvavým kúpeľom?

Slovensko so svojim ľudovým hlasovaním za tradičný koncept rodiny tak možno chápať v kontexte doby - s charakterom silnejúceho hlasu úbohých otrokov vražedného náboženstva obidvoch lobby, akoby mierotvorcu či mediátora o zachovanie status quo. A k tomu nám dopomáhaj Boh - Otec, ktorého nám zjavil a známym učinil Kristus Ježiš.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa pre Danka veriť nedá

Žiaľ, nie sme v armáde, ale v Smer-SNS-Híd. Kde, všakáno, je kapitán veľkým pánom.

EKONOMIKA

Zákon na ochranu médií sa dá ľahko obísť

Legislatíva zakazuje, aby majiteľ vlastnil printové aj elektronické médiá zároveň.

DOMOV

Oligarchovia majú novú príležitosť, Markíza má byť na predaj

Hovorí sa aj o predaji denníka Nový čas.


Už ste čítali?