Referendum rádoby mierotvorca?

Autor: Milan Lehotský | 21.1.2015 o 9:11 | (upravené 21.1.2015 o 14:55) Karma článku: 4,26 | Prečítané:  504x

Ľudová múdrosť hovorí, že „klin sa klinom vybíja“. Nuž do života západnej kultúry vybudovanej na židokresťanských základoch z potemnelej individuality človeka povstal a zarazil sa klin morálneho precedensu v podobe lobby LGBTI. Hrubá polemika tohto hnutia na námestiach a uliciach neutícha a ním zvírený prach zatemňujúci národy je podhubím, z ktorého sa vynára a zaráža ďalší klin pustošiacej ohavnosti čoby smrtonosná islamská ideológia.  

Jeden múdry varoval: „Kto seje vietor, zožne búrku!“ Nuž naši hrozne milí – uviaznutí v pasci tzv. sexuálnej inakosti – narobili značný vietor v konzervatívnych zákonných ustanoveniach mnohých krajín a židokresťanské hodnoty obrátili na ruby. A manželstvo vraj, už nie je len o tom, že muž a žena svorne idú, držiac sa spolu za ruky.

Niekto v chvate namieta, že predsa manželstvo už nie je komfort pre telo, v ktorom muž a žena sú jedno. Nuž vážení, pokorne, zvážme fakty pokojne. Manželstvo má štatút mocný, veď v ňom v bezpečí, prežil náš rod človečí celé veky. Preto v bázni pochopme, búrať medze rodové v mene moderny, prihnať môže mračná búrkové v mene postmoderny demokracie.

Mnohé krajiny západnej Európy, ktoré sa v nedávnej minulosti otvorili pre zmenu zákonov v prospech tzv. progresu v oblasti manželstva, sa dnes potýkajú s opačným prúdom v radoch občianskych komunít, a to v podobe nárastu agresívnej formy Islamu. Nechcem byť planým prorokom, ale keď sa pozrieme na časový priebeh radikalizácie obidvoch lobby: či už LGBTI a ich pochody s náväznosťou na zákony o registrovanom partnerstve; či už radikálny Islam a jeho teroristické útoky s náväznosťou na zákon šaríja; kráčajú za sebou a vzápätí vedľa seba rádoby strašné dvojčatá.

Európa pamätá na to, ako prichádzal mráz z Kremľa a na ošiaľ nacizmu, že sa zakrádali vo svojej dobe za sebou a potom pustošili vedľa seba v podobe stalinizmu a hitlerizmu. A z ich stretu povstal skrat zachvátivší celý svet, ktorý takto prešiel krvavým kúpeľom!

Európa nepamätá na to, že dnes vedľa seba kráčajú LGBTI a ISIL, ktorých stret spôsobuje skrat zachvacujúci celý svet, ktorý je takto hnaný v ústrety ďalším krvavým kúpeľom?

Slovensko so svojim ľudovým hlasovaním za tradičný koncept rodiny tak možno chápať v kontexte doby - s charakterom silnejúceho hlasu úbohých otrokov vražedného náboženstva obidvoch lobby, akoby mierotvorcu či mediátora o zachovanie status quo. A k tomu nám dopomáhaj Boh - Otec, ktorého nám zjavil a známym učinil Kristus Ježiš.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodičia trojičiek: Nie je jednoduché prejsť po ulici bez povšimnutia

Deň s trojičkami sa takmer nedá naplánovať.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?